Individuální lekce, semináře

Individuální lekce

Vyhovuje vám individuální přístup, klid a inspirace přímo pro vás na míru?

Potřebujete, abych se plně věnovala jenom vám?

Chcete si svůj čas s koněm co nejvíce užít? Vyřešit váš konkrétní problém s vašim koněm nebo vašeho koně s vámi :-))?

Po dohodě je možnost přijet i k vám.

Co je potřeba?

Bezpečné místo k učení s vaším koněm, popřípadě určité vybavení, např. překážky, kruhovka atd. v závislosti na vaší lekci.

Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

V současné době nabízím individuální lekce  a jezdím po celé Evropě. Lekci můžete po dohodě absolvovat také u mne v Lánech na Důlku u Pardubic a nebo přijedu za Vámi. Zavolejte nám a nebo ro vyplňte kontaktní formulář umístěný v odkazu níže – v nejbližší době se vám ozveme a domluvíme konkrétně, na co by jste se se svým koněm potřebovali podívat. Pokud se mi nemůžete dovolat, mějte trpělivost, pravděpodobně pracuji, zavolám Vám zpět. Kontaktní formulář ZDE

Semináře

Semináře jsou připraveny pro konkrétní potřeby dané skupiny. Posunou vás a vašeho koně o krok dál a navíc máte možnost pozorovat a učit se i od ostatních členů skupiny.

 

Semináře mohou být buď otevřené (věnuji se každému zvlášť, individuálně, na té úrovni, kde se zrovna nacházíte, jsou to takové lekce ve skupině), nebo konkrétně zaměřené ( např. Pětiminutovky Základy všech základů aneb jak začít? Pětiminutovky ze země na vodítku 1, 2, Pětiminutovky ze hřbetu 1, Pětiminutovky ze země ve volnosti 1, Pětiminutovky Nakládání koně do přepravníku, Pětiminutovky Příprava koně na obsedání, Pětiminutovky Příprava koně na kopytáře a veterinární ošetření, atd.).

 

Pokud s vaším koněm zvládnete všechny úkoly v daném kurzu, můžete získat můj Certifikát.

 

Bydlíte od nás příliš daleko?

Nabízím vám možnost uspořádat seminář přímo u vás. Cestuji i do zahraničí. Výhodou je, že si můžete vybrat téma a kurz vám na míru, včetně jeho délky.

Co je potřeba?

1) Minimálně 5 lidí, kteří se budou účastnit se svým koněm, neomezený počet diváků.

2) Bezpečný prostor, ve kterém se budeme učit, a který je vhodný pro 5 – 8 účastníků s koňmi, prostor pro parkování.

3) V závislosti na typu kurzu bude potřeba určité vybavení, např. překážky, jízdárna, kruhovka, klubovna, kde můžeme probrat trochu teorie atd.

Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.